دکوساز

دکوراسیون من

دکوساز دکوراسیون من

مطمئن خرید کنید

اول ببینید، سپس تصمیم بگیرید. با این سرویس شما می‌توانید حتی قبل از خرید، تصویر نهایی محصول انتخابی خود را در اتاق خود مشاهده نمایید. این تضمین شما را به یقین و اطمینان می‌رساند که بهترین محصول را انتخاب کرده‌اید. مقایسه محصولات در هر زمان، به تصمیم گیری شما کمک شایانی می‌کند. با مشاوره از همکاران ما، شما هم اکنون می‌توانید بُعد جدیدی از ارائه محصول را تجربه کنید.

ارائه محصول به صورت دیجیتالی

این سرویس، عکس اتاق شخصی مشتریان را جهت ارائه محصول به صورت دیجیتالی ایجاد می‌کند. مشتریان می‌توانند عکس اتاق خود را به دکوساز ارسال کنند و محصولات انتخابی خود را در تصویر ارسالی مشاهده نمایند. کفپوش، دیوار و دیگر محصولات، نسبت به زمینه فعالیت شما و با توجه به شرایط محیط، قابل تغییرند.

با اطمینان خاطر خرید کنید

با سرویس عکس دکوساز، می‌توانید با سرعت و به راحتی، به مشتریان خود این اطمینان خاطر را بدهید که آیا فرش، کفپوش، کاشی و یا دیگر محصولات، با سبک اتاق آنها هماهنگی دارد یا خیر. یعنی به جای توصیف طولانی محصول، مشتریان شما می‌توانند قبل از خرید، محصول را در اتاق خودشان مشاهده و تجسم نمایند.

دکوراسیون داخلی آنلاین

شما می توانید عکس های ساخته شده از اتاق مورد علاقه خود را با اعمال تغییرات در المان‌های محیط ذخیره کنید و نسخه قابل چاپ این عکس را همراه با توضیحات کامل محصول داشته باشید. برای مثال اگر شما گزینه "دیوار" را برای اعمال تغییر در عکس اتاق خود انتخاب کرده‌اید، می‌توانید با تغییر رنگ دیوار آن را با کفپوش انتخابی خود مطابقت دهید.


اما برنامه‌های کاربردی این استودیو فقط مکان های مسکونی را پوشش نمی‌دهند و در برگیرنده محصولات دکوراسیون داخلی هستند. همچنین به معماران و سازندگان نیز اجازه می‌دهند که المان مورد نظر خود را به صورت عکسی از محیط یا تصاویر سه بعدی خود بارگذاری نمایند و آنها را از طریق خدمات ما به عنوان اشیا سه بعدی به طرح‌های خود اضافه کنند.