دکوساز

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات دکوساز

دکوساز شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات دکوساز

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات دکوساز

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دکوساز به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت دکوساز و سایر خدمات ارائه شده توسط دکوساز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دکوساز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دکوساز از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دکوساز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دکوساز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخص حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دکوساز اقدام کند.


ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دکوساز استفاده می‏‌کنید یا سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به دکوساز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دکوساز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری هنگام ثبت سفارش ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های دکوساز از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد دکوساز برای مخاطبین خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دکوساز را با درخواست در بخش تماس با ما لغو کنند.
توجه داشته باشید که دکوساز فقط با ایمیل‌های با دامنه decosaz.com با مشتریان و مخاطبین خود ارتباط برقرار می کند.
بنابراین ارسال هرگونه ایمیل تحت عنوان دکوساز، با هر شماره تلفن یا ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دکوساز است و در صورت دریافت چنین مواردی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@decosaz.com اطلاع دهید.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
دکوساز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
دکوساز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دکوساز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دکوساز، مانند نرم‌افزار، ایده‌ها، متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دکوساز جزئی از اموال دکوساز محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و ایده‌های دکوساز در انحصار دکوساز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دکوساز محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دکوساز وعلائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دکوساز است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دکوساز و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای دکوساز محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات دکوساز، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.decosaz.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت دکوساز هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.decosaz.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا تلگرام یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.