دکوساز

بازاریابی و فروش

دکوساز بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش

مدیریت بازاریابی به شما اجازه می‌دهد تا به مدیریت خود سرعت ببخشید، آن را ساده‌تر کنید و بر کلیه اطلاعات مربوط به توزیع محصول، اطلاعات محصول، عکس، فیلم، قالب طرح، مشخصات فنی و یا فایل‌های دیگر، به آسانی نظارت کنید.

حتما موافق هستید که محصولات داخلی را نمی توان بدون معرفی و تبلیغات، به بازار عرضه کرد. کامل‌ترین و آسان‌ترین فرمول پیشنهادی ما، خلاصه تعدادی از فرآیندهای پیچیده است. به این ترتیب که عکس محصولات شما به صورت سه بعدی ساخته می‌شود که قابل استفاده برای کانال‌های بازاریابی، سازماندهی مدیریت محصولات، داده‌های محصول، تدوین سریع، گردش کار و کاهش دهنده قابل توجه هزینه‌ها می باشد.

فعالیت‌های بازاریابی مربوط به داده‌های خود را از یک پایگاه داده مرکزی کنترل کنید و به طور خودکار، محتوا و مطالب مرتبط با فرآیند بازاریابی را برای به کار گیری در بروشور، آگهی، لیست قیمت، مشخصات فنی، وب سایت‌ها، سیستم‌های مدیریتی و بسیاری موارد دیگر نگارش کنید.

بازاریابی و فروش

بسیاری از سوالات مشتریان را میتوانید مستقیما از وب سایت مشتری و Marketing manager پاسخ داد و کارمندان میتوانند تمرکز بیشتری را روی قسمت های مارکتینگ آنلاین و سفارشات آنلاین بگذارند .

خدمات منحصر به فرد 24 ساعته: شما می توانید به سرعت به نیاز های مشتریان خود واکنش نشان دهید و می توانید امکان سفارش آنلاین و خرید مطمئن را برای آنها فراهم سازید

مدیریت متمرکز

01

پایگاه داده مرکزی

پایگاه داده مرکزی

ایجاد یک پایگاه داده مرکزی هوشمند از همه محصولات به همراه اطلاعات کامل آن محصول، کاربر را قادر می سازد که به راحتی به همه اطلاعات محصولات دست یابد و دیگر نیازمند جستجوی‌های وقت گیر برای پیدا کردن داده‌های کالا نباشد.

02

گردش کار

گردش کار

دکوساز به طور خودکار دارای تعداد زیادی از ابزارهای مختلف برای سازماندهی محصولات و اطلاعات محصول بر اساس آیتم‌های آنهاست.

03

خرید وقت

خرید وقت

مدیریت بازاریابی موجب صرفه جویی در زمان و کاهش قابل توجهی در هزینه شرکت‌ها و نیز باعث معرفی محصولات به صورت حرفه‌ای در بین کارکنان، ادارات، مشتریان و شرکای خارجی می‌شود.

بازاریابی چند کاناله خودکار و بهینه

در کسب و کارهای امروزی و بازاریابی نوین، مشتریان مهره های اصلی و تعیین کننده هر شرکت و سازمانی هستند و در صورتی که شرکتی بخواهد به صورت طولانی‌مدت در عرصه رقابت و بازار باقی بماند، لازم است رضایت مشتریان را به صورت پایدار جلب نماید. برای رسیدن به این منظور مدیران شرکتها و سازمانها، بایستی دید وسیع و همه جانبه ای از شرایط درونی و بیرونی شرکتها داشته باشند.

سیاست دکو ساز منطبق با بازارهای داخلی و خارجی است و به طور مستمر به راه حل های بازاریابی هماهنگ با صنعت خاص بازاریابی زنجیره ای می‌پردازد. بدین ترتیب، همراه با ساده سازی و سرعت بخشیدن به روند کار برای ایجاد ملزومات بازاریابی، هزینه های مرتبط، به طور قابل توجهی کاهش می یابند.

با گسترش فضای اینترنت و افزایش تعداد رقبا در بازاریابی نوین، لازم است که آگهی های طراحی‌شده تبلیغاتی و فرایند اطلاع رسانی به مشتریان، با دقت و دانش کافی انجام شوند و محتوای این پیامها که حائز اهمیت بسیاری هستند، باید به صورت حرفه ای بررسی و تهیه شوند.

بازی با نرم افزار دکوساز، هماهنگی تم اتاق را با محصولات داخلی آسان می کند و ارائه محصولات را به طور موثر و هدفمند امکان پذیر می‌نماید.

مدیریت بازاریابی

ایجاد عکس‌های حرفه‌ای محصول

در استودیوی ما امکان اسکن محصولات با بالاترین کیفیت، عکاسی محصولات برای استفاده در نرم افزارهای دکوساز و نیز ساختن عکس به صورت دیجیتالی تا ابعاد ۲۶۰۰×۴۸۰۰ پیکسل وجود دارد. همچنین ایجاد Texture محصولات با وضوح بالا جهت استفاده در برنامه‌هایِ کاربردی دیجیتال و چاپ دیجیتالی محصولات نیز جزو امکانات استودیوی ماست.

تجسم محصول در اتاق

ارائه محصول به صورت سه بعدی و خدمات رندرینگِ سریع و کم هزینه ما، محصولات شما را در فضایی شبیه به محل سکونت یا محل کارتان، با سبک‌های متنوع و رنگ‌بندی دلخواه به نمایش می‌گذارد. رندرهای نهایی کیفیت و وضوح بسیار بالایی دارند و مناسب برای تمام زمینه‌های کاری می‌باشند.

ارائه محصول

فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی موجب شده اند که بازاریابی در عرصه بین المللی بیش از پیش توسعه پیدا کند که خود بر پیچیدگی و گستردگی بازاریابی نوین افزوده است. استودیو آنلاین برنامه‌ای کاربردی و انعطاف پذیر برای کامپیوتر، تبلت و موبایل به همراه تعدادی از ماژول‌های توسعه یافته جهت یکپارچه سازی فروشگاه اینترنتی، ارتباط با مشتریان و همکاران می‌باشد.

مدیریت کارامد اطلاعات محصول

داشتن اطلاعات ضروری و مناسب محصول در یک پایگاه داده مرکزی، امکان بازاریابی سنتی، بازاریابی دیجیتال و همچنین افزایش سرعت فعالیت‌های فروش را میسر می‌نماید. مدیریت بازاریابی، یک سیستم مدیریت اطلاعات و دارایی برای استفاده موثر اطلاعات دیجیتالی شما در همه کانال‌های بازاریابی است.

جهت دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار و پنل مدیریتی با ما تماس بگیرید

برخی امکانات فروشگاه سه بعدی

سفارش کالا با استفاده از سبد خرید
ارسال پیش فاکتور به پست الکترونیک کاربر پس از ثبت سفارش
امکان تعیین وضعیت و سابقه سفارشات
نگهداری اطلاعات سفارش‌های قبلی
پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکهای پارسیان ، سامان و ملت
دریافت اطلاعات مربوط به فیش بانکی پرداختی کاربر
دریافت آدرس کاربر برای ارسال کالا
افزودن و ویرایش محصول به صورت نامحدود
امکان درج اظهار نظر برای هر محصول
امکان امتیازدهی به محصولات
امکان مقایسه محصولات
امکان درج محصولات مرتبط
امکان درج مشخصات فنی برای هر محصول با هر تنوع
امکان دسته بندی محصولات بصورت درختی و نامحدود

امکان درج فهرست شهرها و استان هایی که محصولات و خدمات در آن ارایه می شود.
امکان درج چند تصویر به صورت آلبوم برای هر محصول
اختصاص جستجوگر مستقل برای بخش محصولات در داخل ماژول و خروجی سایت
نمایش تعداد موجودی هر محصول
اختصاص قیمت نهایی و قیمت قبل از تخفیف
تعیین سطح دسترسی برای مدیران سایت
امکانات مدیریت محتوایی شامل ایجاد و چیدمان صفحه بصورت دلخواه
اختصاص کلمات کلیدی برای هر صفحه و هر محصول بصورت مجزا
ثبت سایت در گوگل وب مستر تولز جهت ارتقای رتبه جستجو
طراحی قالب گرافیکی به صورت اختصاصی و واکنشگرا (responsive)